Chcem vlastnú terasu Twinson

Naše produkty

Twinson MAJESTIC MASSIVE PRO

Naše terasy z patentovaného drevoplastového kompozitného materiálu Twinson sú alternatívou k dreveným terasám, ktoré nie sú náročné na údržbu a vynikajú dlhou životnosťou.

Pre jednoduchšiu údržbu je na povrch dosiek Majestic Massive Pro dodatočne nanesená polymérová ochranná vrstva. Vďaka tejto úprave je povrch extrémne odolný voči škvrnám a poškriabaniu. Čistenie je potom mimoriadne jednoduché a rozťažnosť materiálu veľmi nízka. Pokiaľ sa pri terasových doskách nechcete vzdať ušľachtilého vzhľadu dreva, potom je tou správnou voľbou pre vás práve Majestic Massive Pro. Dosky s veľmi autentickým charakterom tvrdého dreva sú ideálne pre všetky terasy a balkóny, obzvlášť pre zastrešené plochy a zimné záhrady. Vďaka certifikácii požiarnej odolnosti BROOF (t1) je možné používať tieto dosky na strechách i v núdzových východoch.

Pre terasové dosky Majestic Massive Pro možno využiť jedinečnú technológiu Twinson Click, ktorá výrazne šetrí čas pri montáži. Bez jedinej skrutky sa dokáže prispôsobiť prakticky akémukoľvek tvaru alebo dizajnu terasy. Spodná konštrukcia terasy s nastaviteľnými terčami a nosnými hliníkovými profilmi v kombinácii s terasovými doskami Twinson a patentovaným klikacím systémom umožňujú jednoduchú a rýchlu montáž.

Terasy Majestic Massive Pro
271 Dub Antik 271 Dub antik
519 Dub Rustikálny 519 Dub Rustikálny
270 Dub Dymový 270 Dub Dymový
520 Dub Horský 520 Dub Horský