Chcem vlastnú terasu Twinson

Chcem vlastnú terasu Twinson

Od 62 EUR/m2 dosky (s DPH)

Chcete sa o našich produktoch dozvedieť viac? Alebo chcete získať viac informácií vrátane predbežnej kalkulácie pre vašu terasu?Stačí vyplniť krátky formulár a my sa vám ozveme.

Zaškrtnutím nižšie uvedeného poľa udeľujem obchodnej spoločnosti Deceuninck, spol. s ro, IČO: 49445553, sídlom: Tuřanka 1519 / 115a, Slatina, 627 00 Brno, spoločnosť zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu v Brne v oddiele C vložke 12279, súhlas so spracovaním mojich osobných údajov uvedených v rámci mnou vyplneného registračného formulára, a to v rozsahu meno, priezvisko, titul, mesto, PSČ, telefón, e-mail, a to pre účely sprostredkovania ponúkanie obchodu a služieb. V prípade neposkytnutia súhlasu na spracovanie osobných údajov nebude bohužiaľ možné vybaviť Vašu požiadavku týkajúcu sa sprostredkovania vhodné ponuky, pretože spracovanie osobných údajov a ich odovzdanie poskytovateľmi dopytovaného plnený je pre splnenie daného účelu nevyhnutné.

Detail projektu

Poznáte bližšie detaily vašej realizácie a chceli by ste získať nezávislú cenovú ponuku? Po vyplnení spresňujúcich informácií vás budeme kontaktovať s cenovou ponukou.

x
Max. veľkosť súboru je 10 MB